Galimos Spalvos  

matt black downtown denim

matt black midnight black

matt black snake skin black

matt black snake skin grey

matt white coconut white

matt white downtown denim

matt white gala green

matt white henna brown

matt white rock red

matt white snake skin grey

   

Aprašymas

Europietiškas NANO kėdutės stilius ir kompaktiška sudedamoji konstrukcija idealiai tinka šiuolaikinėms šeimoms, gyvenančioms mieste.
Skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 3 metų: ramus, minimalistinis dizainas; kompaktiškas sudedamasis mechanizmas, idealus laikymui; tinka kūdikiui sodinti prie stalo, taip pat yra ir įprastas nuimamas maitinimo staliukas; didelis reguliuojamas nuimamas 3 padėčių staliukas; su borteliu, apsaugančiu nuo maisto išsiliejimo
- pagamintas iš nerūdijančio plieno ir maistinės plastmasės; atitinka JAV maisto produktų ir medikamentų kokybės inspekcijos sanitarinius reikalavimus; nusiima, tinka plauti indaplovėje; 5 taškuose pritvirtinti saugos diržai, reguliuojami pagal kūdikio ūgį; minkšta šiuolaikinių atspalvių sėdynė iš dirbtinės odos, patogus ir paprastas valymas; reguliuojama atrama kojoms, galimos 2 padėtys; nedidelis svoris, todėl lengva pernešti.

Produkto matmenys

Svoris: 5,5 kg.

   

Papildomus elementus

Bloom Snug
Tai minkštas įdėklas, kuris suteikia išskirtinį komfortą naujagimiams ir kūdikiams iki 12 mėnesių. Savo apgaubiančios formos dėka, bloom snug sukuria kūdikiui malonią erdvę, prilaikydamas jo kūną ir kaklą. Pagamintas iš 100% bambukinio audinio, įdėklas bloom snug pasižymi natūraliomis antibakterinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis ir yra saugus kūdikiui. Bloom snug – ideals papildomas įdėklas, tinkamas fresco/fresco loft, coco ? nano.
- galima skalbti mašina, lengvai nuimamas ir uždedamas.
- visiškai palaiko kūdikio kaklą ir suteikia išskirtinį komfortą.
- 100% natūralus bambukinis minkštas audinys, natūralios antibakterinės ir hipoalerginės savybės.
- išdžiūsta 20% greičiau už medvilnę.
- puikus drėgmės sugeriamumas suteikia kūdikiui komfortą ir sausumą.

nano snug 1

Kaina

Nano - 120 EUR Bloom Snug - 30 EUR

Order Now

 

WODEN Ltd. Bloom Official distributor in Finland and Baltics States
babykid.lv@gmail.com, Tel.+371 20391081